Par Maximu, meliem un koordinētām ietekmes operācijām pret grozījumiem Konkurences likumā

Tam, ka Lapsa ir neprincipiāls un materiāli motivēts melis, pierādījumi netrūkst. Bet kas notiek, ja vienkārši googlē ierakstītu “Lapsa noliedz”? Atrast kādu viņa noliegtu notikumu, tad pameklēt un apstiprināt mūsu arhīvos, ka tie ir kārtējie viņa meli. Domāts, darīts.

Pirmais parādās šāds raksts: «Maxima»: Lapsa nekonsultēja uzņēmumu; žurnālists nerāda interviju ar Staškeviču.

Pēc Maximas traģēdijas Lapsa bija aizjozis pie vēljoprojām naudīgākā viņa klienta Maximas personā(lai piedod Sprūds un A.Lembergs) pakonsultēties. Kāds to uzzināja un sāka uzdot jautājumus. Lapsa paziņoja, ka nekad nav sniedzis mēdiju treniņus Maximai. Tad nu meklējot plašajās ārēs un pieejamajās datnēs ir gana daudz informācijas, kas apliecina pretējo, konkreti, par mēdiju treniņiem Maximai(bijušais VP Market), kurus viņš noliedz un draud sūdzēties tiesā:

Uzņēmums no atskaites I
Uzņēmums no atskaites II
Uzņēmums no sadarbības dokumenta III

Jā, mēdiju treniņi ir bijuši un ne viens vien. Līdz ar to tēze par kārtējiem Lapsas meliem bija pierādīta. Te nav visi ekrānuzņēmumi. Datu failu oriģināli kā allaž salikti kopā arhīvā.

Taču ar to viss nebeidzās, datos mēs nejauši atradām interesantu stāstu par to kā Maxima ar Lato taisīja nekaunīgu ietekmes operāciju pret izpildvaru ar mērķi “noraut” grozījumus Konkurences likumā. Draudot pat publicēt konfidenciālus materiālus.

Jāsaka gan, ka atvēziens ir gana iespaidīgs, nepatīk grozījumi likumā? Nav problēmu, kopā ar melnā PR speciālistu Lapsu vienkārši uztaisām šantāžas un ietekmes operāciju pret veselu ministriju, kas vēlas iegrožot negodīgu konkurenci.

Lapsa sagatavoja arī P.R.A.E. vārdā pamācību kā tēlot pārsteigumu, ka šī vēstule ir nonākusi atklātībā, variantus kā tad “presēt” ministriju atbilstoši tam, kā tā reaģēs. Mūsuprāt, šis piemērs uzskatāmi demonstrē Lapsas metodes un bezkompromisa cīņu pasūtītāja interesēs.

Bet arī Maximas vārdā notika PR zalves pret grozījumiem. It kā neviltotas rūpes par proletariāta maciņa biezumu. Jūs teiksiet – sakritība? Mēs teiksim klasiķa vārdiem – nedomāju viss.

Kas tad tie par grozījumiem, kurus beigās tomēr izsludināja?

Jā, arī Lapsam līdz galam citkārt nesanāk nostrādāt ieplānoto. Jo kas gan būtu, ja visas viņa apmelošanas un melnā PR kampaņas vainagotos ar panākumiem?

Mēs redzam kā strādā šķietami nesaistītas organizācijas un komersanti, lai Lato virsvadībā panāktu klienta interesēs spiedienu pret šajā gadījumā nevis maksātnespējas administratoru, bet pat pret valsti un iedzīvotāju interesēm.

2 atbildes “Par Maximu, meliem un koordinētām ietekmes operācijām pret grozījumiem Konkurences likumā”

  1. Nju es aicinātu pameklēt kaut ko AL failā par bija tāds ministrs Sprūdžs, no kura dikti vajadzēja tikt vaļā. Ja nu par to ir saglabājusies kāda dokumentācija, tad lapša nopelni tur bija ievērojami.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *