Lasītājs raksta par Lato Lapsas komunistu dinastiju

Saņēmām emocionālu materiālu no lasītāja, pārbaudījām, vai minētais atbilst patiesībai. Vispār temats ir interesants un mēģināsim atrast papildus informāciju par šo komunistu dinastiju, atrasto arī publicēsim.

Rezumējot vēstuli, ietverot papildus paskaidrojošo informāciju, šāds ir tās īsais pārstāsts.

Lato Lapsas vectēvs Hado Lapsa bija kaismīgs komunistu līdzskrējējs, kas darbojās Latvijas teritorijā otrajā pasaules karā, no aculieciniekiem zināms, ka musināja tautu, pats izvairījās no dienesta leģionā, mudināja to darīt arī citus, bet topošā komunista karjera neizvērsās veiksmīga, jo viņu noķēra un pielika pie sienas 1944.gadā.

Lato Lapsas tēvs Vito Lapsa arī bija komunists, bet tā karjera izvērtās krietni veiksmīgāka kā priekšgājējam. Vismaz līdz 1991. gadam. Principā diezgan labi šī kunga dvēseles saturu demonstrē viņa raksts 1991.gada 24.septembra izdevumā “Pilsonis”, kur neatkarīgās Latvijas valdība ir nodēvēta par huntu, izsmējīgi pieminēti 20.janvāra notikumi un citas lietas, kas liecina par lielām iekšējām sāpēm, kas pārņēmušas šo idejisko komunistu. Arī izteiksmes stils ir kā viņa dēlam Lato. Kas gribēs, šo publikāciju atradīs. Citiem vārdiem sakot – ābols tik tiešām no ābeles tālu nekrīt, ir kļuvis krietni skaidrāks, no kurienes Lato visu šito ir sasūcies un vecās sāpes turpina sāpēt.

Turpinājumā – lasītāja vēstules saturs.

7 atbildes “Lasītājs raksta par Lato Lapsas komunistu dinastiju”

  1. Sakarā ar Lapsas jaunāko nelietīgo un šizofrēnisko savtīgo komerciālo izdarību noteikti ir nepieciešams Levita un Lapsas salīdzinājums. Taču es to nespēju veikt. Nespēju veikt tāpēc, ka nezinu kādiem vārdiem raksturot Lapsu. Tie vārdi, kuri derētu Levita raksturojumā, nekādā ziņā neder Lapsas raksturojumā. Levitam der cilvēkam adresēti vārdi. Lapsam neder cilvēkam adresēti vārdi, jo nākas fiksēt kaut ko tādu, kas nekādā ziņā nav saistāms ar cilvēku, cilvēcību. Tāpēc es nezinu Lapsas raksturošanai vajadzīgos vārdus. Zinu tikai cilvēkam adresējamus vārdus. Lapsam piemērojamus vārdus nezinu un jūtu, ka nekad nezināšu.

  2. Portālam “Pietiek” savus darbus devu publicēt no 2013.gada aprīļa sākuma līdz 2020.gada maija sākumam, kad atsaucu iesniegtos darbus, lai izbeigtu sadarbību ar Lapsu viņa pilnīgi negaidītās, šokējošās melni unikālās morālās attieksmes dēļ. Lapsa manus darbus publicēja bez redakcionālas iejaukšanās – neko neīsinot, neko nesagrozot. Lapsa atsacījās vienīgi publicēt manus pamfletus, aizbildinoties ar “lasītāju nespēju tos uztvert”. Ar Lapsu nekad neesmu ticies. Astoņu gadu laikā bija tikai 3 vai 4 reizes e-vēstuļu apmaiņa par publikāciju jautājumiem. Par publicētajiem darbiem honorāru nekad neesmu saņēmis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *